molky Novinky

Slovak Mölkky Open 2018 - prihlásené tímy

Slovak Mölkky open 2018 (28.7.)

Celý článok

2% pre Mölkky na Slovensku

Venujte 2% na organizáciu Otvorených majstrovstiev Slovenska v hre Mölkky !
Pomôžete tým s propagáciou tejto skvelej Fínskej hry na Sloven ...

Celý článok

8. Otvorené MSR 2016 v hre Mölkky - vyhodnotenie/results

V sobotu 30-ho júla sa na Zlatých Pieskoch v Bratislave uskutočnil už 8 ročník Otvorených majstrovstviev Slovenska v hre ...

Celý článok

4. Otevřené Mistrovství České republiky, 5.9.2015 Černá Hora

 Fotogaléria


Celý článok

7. MSR 2015 Vyhodnotenie / Results

7. Majstrovstvá Slovenska sa uskutočnili 1.8.2015 na Zlatých Pieskoch v Bratislave.

Celý článok

2% z dane

V prípade, že ste sa ešte nerozhodli komu dáte 2% z Vašich daní, tak neváhajte a dajte ich na dobrú vec.

Celý článok

Alfíci víťazmi 3. Majstrovstiev ČR

konečne sa Alfíkom podarilo vyhrať aj u susedov, pričom ani Omegáči sa nedali zahanbiť

Celý článok

Kuchajda Cup 2014

molková sezóna na Slovensku bola úspešne ukončená v Bratislave na Kuchajde dňa 27.9.2014

Celý článok

6. MSR 2014 Vyhodnotenie / Results

6. Majstrovstvá Slovenska sa uskutočnili 26.7.2014 na Zlatých Pieskoch v Bratislave.

Celý článok

5. MSR 2013 Vyhodnotenie / Results

5. Majstrovstvá Slovenska 2013 sa uskutočnili 27.7.2013 na Zlatých Pieskoch v Bratislave.

Celý článok

Viac článkov...

SK / EN2% z dane   

Vážení záujemci o darcovstvo 2% zo svojich poctivo odvedených daní, neposielajte nám prosím Vaše peniaze ľahkovážne! Skôr než tak učiníte, položte si pár otázok obsiahnutých v nasledujúcom teste, ktoré Vám pomôžu správne sa rozhodnúť, či Vaše prostriedky poukázať nám, alebo prípadne inému neziskovému subjektu:

TEST VHODNOSTI DARCOVSTVA

1. Máte viac ako 18 rokov?

2. Prajete si, aby Vaše prostriedky boli vynaložené maximálne efektívnym spôsobom?

3. Túžite maximalizovať úžitok z Vášho daru podporením aktivít, ktorým sa môžu aktívne venovať všetky vekové skupiny obyvateľstva? 

4. Bude Vám nevadiť, ak aj vďaka Vašej podpore stúpne v SR priemerná dĺžka života a klesnú náklady na zdravotníctvo?

5. Odpovedali ste na všetky predchádzajúce otázky nie?

Vyhodnotenie: Pokiaľ ste aspoň na jednu z testovacích otázok odpovedali "ANO", našli ste v nás ideálneho príjemcu Vašich 2% (príp. aj viac :-) z odvedených daní. Ostáva Vám už len vypísať a odovzdať Vášmu zamestnávateľovi nasledujúce formuláre:

Vyhlásenie o poukázaní 2% dane

Potvrdenie o zaplatení dane

ĎAKUJEME!

Komentáre

02.01.2013 14:52, VĎAČNÝ DARCA

Do chvíle kým som nevenoval 2% svojich daní Slovenskému zväzu Mölkky bol môj život v troskách - bol som takmer nezamestnaný, chudobný, bez úspechov v osobnom, spoločenskom i minulom živote. Náhodou som počas silného záchvatu depresie zablúdil na túto stránku, kde ma ihneď na prvý pohľad zaujal test vhodnosti darcovstva. Skusmo som si položil v ňom obsiahnuté otázky a s nadšením som zistil, že podmienky spĺňam. Pre istotu som test zopakoval ešte trikrát a opäť s pozitívnym výsledkom! Neváhal som, stiahol potrebné formuláre a obratom ich zaslal na predmetné miesta. Odvtedy sa môj život začal meniť ako šibnutím brezového prútika – do týždňa sa potvrdilo moje dlhoročné podozrenie, že som synom bohatého arabského šejka, splodeným počas jeho liečebného pobytu v Piešťanoch. V návale šťastia, ktorý šejka zachvátil po tom, ako sa vďaka piešťanskému bahnu zbavil ankylopoetickej spondylartritídy sa tak spolu s mojimi 6 matkami ponáhľal domov, až tu zabudol mňa, svojho prvorodeného syna. Po znovuobjavení svojej rodiny sa moja finančná situácia podstatne zlepšila. Dostavili sa taktiež úspechy v osobnom i spoločenskom živote, po víkendovom pobyte v krajine predkov moja riedko ovlasená hlava zabujnela novým porastom... Zatiaľ uplynul od okamihu najlepšieho rozhodnutia v mojom živote iba týždeň, a preto s radostným napitím očakávam udalosti nadchádzajúcich dní. Pokiaľ i vy túžite po dramatickej pozitívnej zmene vo svojom živote, neváhajte, stiahnite, vyplňte, odošlite vyššie uvedené formuláre a očakávajte! Pozitívne zmeny sa dostavia rýchlosťou priamo úmernou sume zaslanej na účet Slovenského zväzu Mölkky :-)))

04.01.2013 11:38, Filip

To čo je preboha za haluz? Väčšiu sprostosť som teda už dávno na žiadnom blogu nenašiel. To čo tu za lúzri píšu. Nedajte sa ľudia oblbnúť, snáď tomu nikto neverí? To je určite zase nejaký podvod, ktorý nám tu stále nejakí vynaliezaví podnikavci podsúvajú!!! Má niekto ešte podobnú skúsenosť ako dotyčný? Pokiaľ sa nikto iný nenájde NEVERTE TOMU!!! Podobní ľudia ako ten VĎAČNÝ DARCA patria do bláznica pod odborný dohľad nech nám tu nešíria takéto bludy. V každom prípade skúsim darovať 2% aj ja ale keď sa nič pozitívne nestane podám trestné oznámenie na VĎAČNÉHO DARCU za šírenie poplašnej správy.

04.01.2013 12:22, Adolf

Súhlasím s Filipom. Na takýto priehľadný reklamný trik sa môže namotať tak maximálne 80-90% návštevníkov, ale nie ja! Keďže som nadpriemerne inteligentný a mám na to aj papier (absolvoval som IQ testy v MENZESE), trik som prehliadol už po prečítaní mena pisateľa. Taktiež pošlem svoje 2% ale iba za účelom následného trestného podania s náväzným vysúdením značnej finančnej hotovosti od Vďačného Filipa.

04.01.2013 12:55, Bertold

Súhlasím s Filipom a Adolfom, lebo to čo sa tu v tomto štáte už deje nemá nikde obdoby. Ja len nerozumiem, ako môžu ľudia takto verejne zavádzať, klamať a šíriť takéto deziinformácie, čo si myslia, že na to neprídeme? Už bolo veru dosť lží a neprávd o netransparentnom financovaní rôznych garážových inštitúcií za ktoré sa skrývajú mladé slečny a všeobecne ľudia o ktorých nič nevieme!!! Na každú fľašu sa však raz nájde otvárač!!! Idem teda aj ja darovať tie 2% nech spokojne spávam s vedomím, že som zase nenaletel.

04.01.2013 13:28, Cecilka

Súhlasím s Vďačným darcom, Filipom, Adolfom a Bertoldou. Čo sa týka briskného porekadla z pera posledne menovanej – už pár dní márne hľadám fľašu pre môj otvárač, ale nestrácam nádej. Možno po zaslaní 2% z daní bude moje úsilie korunované úspechom? Bežím skúsiť...

04.01.2013 14:43, Janko

Viac menej som si isty ale este neviem ci darujem. Ak nebude kde inde dat tak dam. No uvidime vsak ked sa mi zacne darit, asi dam. Dakujem.

24.01.2013 09:41, Karolko

Aj tento rok som sa už pevne rozhodol, že asi dám. No prečo by som nedal?

Pridaj svoj komentár

Komentár
Vaše meno Antispam kód KÓD